Стерньовий культиватор "ДІОНІС" дозволяє на різних етапах проводити як поверхневу так і середню обробку грунту на глибину до 18 см.

Стерньовий культиватор закладає велику кількість післяжнивних залишків і падалиці перед посівом наступних культур по мульчі. Одночасно руйнує капіляри, щоб запобігти втраті вологи грунтом.
Якщо в подальшому планується посів по мульчі, і в поверхневому шарі грунту знаходиться велика кількість соломи, за допомогою обробки на середню глибину відбувається розпушування всього орного шару грунту та концентрація соломи у верхньому шарі грунту зменшується, що є головними передумовами успішного мульчуючого посіву.

 

Основні особливості стерньового культиватора "ДІОНІС":

Регулювання глибини обробки

Глибина обробки регулюється за допомогою перестановки фіксаторів в пластинах з отворами. За допомогою паралельного закріплення при зміні глибини напівсферичні диски адаптуються до нової робочої глибини автоматично без подальшої перестановки.


Стрілчасті лапи

Розміщення стрілчастих лап з нахлестом забезпечує рівномірне і інтенсивне закладання рослинних залишків.

Для більш тривалого терміну використання швидкозношуваних деталей, лапи можуть комплектуватися деталями покритими твердим сплавом.

Стрілчаста лапа виробництва німецької фірми FRANK ORIGINAL виготовлена ​​з бористої зносостійкого стали. 


Вирівнюючі диски

Напівсферичні диски позаду стійок забезпечують додатковий розподіл соломи та грунту, а також надійно вирівнюють поверхню грунту.

 


Прикатувальний коток

 

 Прикатувальний коток забезпечує зворотне прикочування ґрунту.

 


 

Технічні характеристики:

  ПАРАМЕТРи Модель
Дионис 2,6 Дионис 3
Дионис 4
Робоча ширина, см. 260 300 400
Кількість лап, шт. 6 7 9
Глубина обробки, см 18 18 18
Висота рами, см 80 80 80
Маса, кг 950 1050 1450
Необхідна потужність, кВт/л.с. 59/88 74/110 96/140